Engie – Energetický hlídač

Kdo jsem a jak funguji

Ahoj, jsem Engie a pracuji jako energetický hlídač. Když se zapojíš do našeho programu, postarám se o dodávky energií do tvého domu či bytu. Nepracuji pro dodavatele, ale pro tebe. Vyberu ti vždy toho nejvhodnějšího dodavatele podle několika kritérií. Neporovnávám pouze ceny na trhu, ale také smluvní podmínky a celkové chování dodavatele ke svým klientům. V případě, že dodavatel zdraží, postarám se o to, aby se tě zdražení dotklo minimálně. Znám podmínky produktů a proto jsem schopná vše pohlídat. Navíc, kdybys potřeboval s čímkoliv pomoct, jsem ti k službám.

Jak se můžeš zapojit do mého programu?

Jsou hned 4 způsoby, jak se můžeš zapojit.

On-line formulář

Nejjednodušší a nejrychlejší variantou je vyplnění On-line formuláře. Vyplníš pár údajú o sobě a nahraješ mi své vyúčtování za energie. Já se na to mrknu a dám ti vědět, jestli je vše v pořádku. Pokud bude možnost úspory, tak ti pošlu nabídku do e-mailu.

On-line na stránkách www.energiebezstarosti.eu

Další jednoduchou variantou je vyplnění on-line formuláře přímo na stránkách projektu. Zde se také dozvíš více informací o projektu a celkovém fungování energetického trhu.

Telefonicky

Další způsob, jak se zapojit, je, že mi zavoláš na telefon +420 774 407 447. Domluvíme se na osobní návštěvě jednoho z mých kolegů. Ten se za tebou staví v domluvený termín a vše s tebou probere.

Osobně na pobočce

Můžeš se za námi stavit na pobočce na Tyršově náměstí 440 v Uherském Hradišti, kde jsme každý všední den od 9 do 17 hodin.

Přihláška do programu - Engie

Engie
Vyúčtování elekřiny
Maximum upload size: 268.44MB
Vyúčtování plynu
Maximum upload size: 268.44MB
NesouhlasímSouhlasím
Udělujete tímto souhlas obchodní skupině Housing for Life, SE, se sídlem Karlín 80, 696 14 Karlín., IČ: 06519865, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl H, vložka 610 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje.
reCAPTCHA

Začněte šetřit ještě dnes!