Projekt úspor za osvětlení

Proč vůbec uvažovat nad výměnou světelných zdrojů?
Vyplatí se to vůbec?

LED žárovky mají o poznání nižší spotřebu energie, než žárovky klasické. Z části je to z toho důvodu, že zbytečně nevylučují tolik tepla a energii využívají efektivně pouze na výrobu světla. Škála LED žárovek je velmi široká a vybrat si můžete z různých typů, které se liší závitem, svítivostí nebo barvou světla. Máte dvě možnosti jak začít šetřit!

První možností je navštívit náš E-shop a vybrat si ty správné úsporné LED žárovky.

Druhou možností je zažádat si o konzultaci s naším specialistou, který vám spočítá i konkrétní úspory. Budete překvapeni rychlostí návratu investice!

Chci konzultaci úsporných opatření za osvětlení!

Chci konzultaci projektu úspor za osvětlení!
NesouhlasímSouhlasím
Udělujete tímto souhlas společnosti Housing for Life, SE , se sídlem Karlín 80, 696 14 Karlín., IČ: 06519865, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl H, vložka 610 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje.

Začněte šetřit ještě dnes!