Program Engie a práce energetického poradce

Program Engie

Engie – náš program, který se stará o vaše energie. Hlídá ceny dodavatelů a informuje vás o změnách ve vašich smlouvách. Budete vědět o každé změně ze strany dodavatele dříve než ostatní. V případě že by se Vás mělo dotknout zdražování ať už elektrické energie či plynu, zajistíme aby se vás dotklo minimálně. Nepracujeme pro dodavatele ale primárně pro vás. Objektivně posuzujeme chování dodavatelů na trhu podle několika kritérií, neřešíme jen ceny ale také férovost a obchodní podmínky.

Práce energetického poradce

Energetický trh je v dnešní době nepřehledný a jen málokdo se v něm vyzná. Naši poradci vám vysvětlí, z čeho se vlastně skládají ceny energii. Veškeré informace také najde v nabídce kterou pro vás vypracujeme. 

Nejen že vám poradíme v oblasti dodávek energií. Naší prací je primárně snížení energetické náročnosti vašeho domu či bytu. Z tohoto důvodu se naše práce skládá ze 3 kroků:

  1. Prvním krokem je vypracování analýzy stávající situace a zjištění nezbytných nákladů na provoz celé domácnosti. Zde zjistíme, kolik ročně platíte za elektřinu, plyn, teplo a vodu, jaké jsou jednotkové ceny těchto komodit a dále pak i celkovou spotřebu
  2. Druhým krokem je návrh řešení. Když už víme, jakou máte spotřebu a kolik za co zaplatíte, navrhneme vám řešení úspor. Toto řešení zahrnuje soupis jednotlivých opatření, jejich cenu, účinnost, návratnost a možnosti čerpání peněžních příspěvků od státu na tato opatření. 
  3. Třetím krokem je pak samotná realizace. Od podpisu souhlasu s návrhem opatření, případně jejích častí, se již o další náležitosti postaráme za vás, pracujeme formou All-Inclusive.

Naším cílem je spokojený klient který dává peníze do své rodiny a svých koníčků, nikoliv do nenažraných energetických společností.

Chci mít svého energetického poradce!

Kontakt poradce - analýza
NesouhlasímSouhlasím
Udělujete tímto souhlas obchodní skupině Housing for Life, SE, se sídlem Karlín 80, 696 14 Karlín., IČ: 06519865, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl H, vložka 610 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje.

Začněte šetřit ještě dnes!