Proč mít svého energetického poradce?

Odpověď je naprosto jasná. Jestliže potřebuji poradit se svým zdravotním stavem – obrátím se vždy na svého lékaře. Pokud mne trápí finanční situace – řeším ji se svým bankéřem či finančním poradcem. Ovšem na koho se ale obrátit, pokud potřebuji vyřešit věci okolo přepisu energií, snížení nákladů za energie, zateplení, nebo snížit náklady na provoz domácnosti? Od toho tu je váš energetický poradce!

S čím vším vám náš poradce může pomoci?

– Hlavním heslem našich poradců je: ” Nejlevnější energie je ta, kterou nespotřebuji nebo si ji vyrobím sám.”

– Připraví vám informační audit, kde všude by mohla vaše domácnost ušetřit, poradí vám kde a jak by se dali využít příspěvky od státu na vaše úspory ať už z programu Nová Zelená Úsporám nebo podobných operačních programů, jako například program Dešťovka nebo Kotlíkové dotace.

– Připraví nezávazný plán úspor a ukáže vám kde začít. Ukáže vám jak ušetřené tisícikoruny na změně dodavatele elektřiny a plynu znásobit úsporou na vodném a stočném, na zlepšení tepelněizolačních vlastnostech vašeho domu, dále také na vlastní výrobě elektřiny pomocí solárních elektráren na vašich střechách.

– Pomůže vám s výběrem vhodného dodavatele elektřiny a plynu. O veškerý přísun energií do vašeho domu se stará distrubutor ve vašem území, ovšem kdo hlídá neregulované ceny těchto komodit? Zajisté nesmíme myslet jenom na sjednanou cenu produktu, který je většinou vázán na dobu určitou, ale také na podmínky dodavatele. Náš energetický poradce se bude především Vás snažit chránit při výběru vhodného dodavatele před případnými sankcemi, které Vám mohou vzniknout v případě, kdy se rozhodnete pro předčasnou změnu dodavatele vámi dříve zvoleného, proto máme pro naše klienty portfolio dodavatelů energií, kteří se ke svým zákazníkům chovají férově a tyto nepříjemnosti jim nehrozí.

Jaké výhody přináší mít svého energetického poradce?

– Máte po ruce vždy kontatk na člověka, který vám poradí se vším co vás napadne z oblasti enrgetiky.

– V případě že vás kontaktuje někdo s “kontrolou elektroměru” nebo “dodatkem ke smlouvě” bude vždy bezpečné vědět, jestli se nejendá o podvodníka. Vy totiž máte svého jednoho konkrétního poradce, kterého znáte osobě a který se o vás postará za každé situace.

– Nemusíte si již hlídat novinky na trhu s energetikou, váš energetický poradce vás bude vždy informovat o všem potřebném.

– Nemusíte si hlídat výročí smluv a ceny komodit na trhu, váš energetický poradce se v této problematice pohybuje denně a jakmile nastane nějaká situace, která bude vyžadovat vaši pozornost dá vám vědět a osobně s vámi probere veškeré možnosti.

Pro kontaktování svého energetického poradce zbývá poslední krůček

Stačí vyplnit formulář níže

Kontakt poradce
NesouhlasímSouhlasím
Udělujete tímto souhlas obchodní skupině Housing for Life, SE, se sídlem Karlín 80, 696 14 Karlín., IČ: 06519865, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl H, vložka 610 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje.
reCAPTCHA

Začněte šetřit ještě dnes!