Spolupráce

Kdo jsme a proč s námi chtít spolupracovat?

Jsme mladá, silně proklientsky zaměřená společnost poskytující komplexní servis v oblasti energií. Hledáme cesty, jak zákazníkům snížit náklady za veškeré energie, vytváříme energetické audity, doporučujeme úspornější spotřebiče a svítidla, zajišťujeme nejvhodnější dodavatele energií a mnoho dalšího. Na konci je vždy projekt, který nabízí klientovi komplexní a individuální řešení jeho situace, vše pěkně na míru a bez právnických kliček.

Staň se i ty Energetickým poradcem

Chceš dělat „sám na sebe“ a „nekrmit“ svého šéfa. Staň se nezávislým poradcem v oblasti energetiky.

Tvojí prací bude šetřit lidem nemalé peníze za energie. Naučíme tě, jak správně zateplit dům, jak vybrat vhodný zdroj vytápění, nebo třeba jaké jsou možnosti na domácí výrobu elektřiny. Ukážeme ti, jak snížit spotřebu vody a využít tu „odpadní“ – dešťovku.

Nabízíme možnost vzdělání se v oblasti energetiky každému, kdo o něj bude mít zájem. Tématem dnešní doby je ekologie a snižování uhlíkové stopy. Staň se kontaktní osobou ve svém okolí a dostávej nadstandartní odměny.

Pracuješ v realitách? Využij naše služby a zjednoduš si práci!

I pro realitní makléře máme příležitost, jak pomáhat klientům i sobě k bezkonkurenčním odměnám! Podívejte se, jak na to…

Jsi finanční poradce?
Úspora se hodí každému!

Každá ušetřená koruna se dá investovat. Když klientovi ušetříte až 10.000 Kč ročně, můžete mu doporučit jiný produkt, který mu dopomůže třeba k lepšímu zabezpečení neočekávaných situací, nebo se nebude ohlížet po nejlevnějších produktech na úkor svého zabezpečení.

Staň se novým energetickým poradcem a získej náborový příspěvek!

V rámci nárůstu poptávky po úsporných opatřeních hledáme nové energetické poradce!

Domluvte si schůzku pro více informací

Kontakt spolupráce
Nejsi robot?
NesouhlasímSouhlasím
Udělujete tímto souhlas obchodní skupině Housing for Life, SE, se sídlem Karlín 80, 696 14 Karlín., IČ: 06519865, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl H, vložka 610 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje.

Začněte šetřit ještě dnes!