Úsporná opatření za vodné a stočné

Jak lze šetřit za vodné a stočné?

Víte že v běžné domácnosti je průtok vody kohoutkem cca 10 l/min nicméně při namontování úsporného perlátoru lze snížit průtok kohoutkem až na 4 l/min. Tím lze dosáhnout úsporu až 60 %.

Jak úsporný perlátor funguje?

Principem perlátoru je jeho schopnost mísit vypouštěnou vodu se vzduchem, tím získá na objemu, a tak se sníží skutečný průtok. Navíc při mytí rukou nebo sprchování je takto „upravená“ voda velice příjemným požitkem. Perlátor má také menší otvory pro tekoucí vodu, čímž se v kombinaci se vzduchem zvyšuje i rychlost, s jakou z kohoutku vytéká. Prakticky to tedy znamená, že proud je intenzivnější, avšak ne za cenu větší spotřeby, právě naopak.

Máte dvě možnosti jak začít šetřit!

První možností je navštívit náš E-shop a objednat si požadovaný typ úsporného perlátoru.

Druhou možností je zažádat si o konzultaci s naším specialistou který vám změří aktuální průtok vody a spočítá i konkrétní úspory. Nechte si vypracovat projekt úspor na míru.

Chci si nechat vypracovat projekt úspor!

Úsporné opatření na vodě
NesouhlasímSouhlasím
Udělujete tímto souhlas společnosti Housing for Life, SE , se sídlem Karlín 80, 696 14 Karlín., IČ: 06519865, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl H, vložka 610 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje.

Získejte nové nabídky z první ruky