Změna dodavatele

Proč vlastně přemýšlet nad změnou dodavatele?

Proč vlastně přemýšlet nad změnou dodavatele? Jako první bychom se možná měli podívat na to, z čeho se vlastně cena elektřiny a plynu skládá. Největší část z ceny elektřiny totiž spolknou poplatky za distribuci, poplatky státu a daně. Složka, kterou umíme ovlivnit změnou dodavatele, je pouhých 27 %, přesto se to vyplatí. Rozdíl u jednotlivých dodavatelů elekřiny může být až 700 korun na kWh. To při průměrné spotřebě (pokud elektřinou i topíme) 20 kWh dělá úsporu až 14.000 korun ročně.

Složení ceny elektřiny. Zdroj www.kurzy.cz

A jak je tomu u plynu?

I u plynu je tomu podobně jako u elektřiny. Cena plynu se skládá také ze spousty poplatků za distribuci a odvodů státu, přesto může být změna dodavatele také zajímavá. Rozdíly můžou být až 350 korun na MWh, u spotřeby 30 MWh ročně ušetříte až 10.500 korun.

Složení ceny plynu. Zdroj www.kurzy.cz

Proč řešit změnu dodavatele s námi?

Proč řešit změnu dodavatele s energetickým poradcem a nikoliv s prodejcem elektřiny?

Jako energetického poradce nás na prvním místě nezajímá zase tak cena komodit, ale stálost dodavatele a jeho férové jednání. Hodnotíme pro vás tato kritéria:

  • Stabilitu dodavatele na trhu
  • Obchodní podmínky
  • Cenu produktu
  • Klientské benefity
  • Přístup dodavatele ke klientovi

S námi vyřidíte vše bezpečně a z pohodlí vašeho domova.

Chci začít šetřit na energiích!

Změna dodavatele
NesouhlasímSouhlasím
Udělujete tímto souhlas společnosti Housing for Life, SE , se sídlem Karlín 80, 696 14 Karlín., IČ: 06519865, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl H, vložka 610 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje.

Začněte šetřit ještě dnes!